SALE EDUKACYJNE

Sala chemiczna

Przestrzeń przygotowana jest do przeprowadzania eksperymentów w bezpieczny sposób. Można w niej prowadzić lekcje pokazowe chemii oraz zajęcia warsztatowe.

Sala nauk przyrodniczych

Można tu skorzystać z gotowych scenariuszy zajęć oraz zestawów Einstein – czujników współpracujących z tabletami. Dzięki temu można przeprowadzić eksperymenty i uzyskać wyniki w postaci wykresów.

Sala programowania

Pracownia wyposażona jest w zestaw minirobotów samojezdnych – Ozobot, które wprowadzają w świat programowania. Przestrzeń odpowiednia również dla osób starszych, którzy mogą uczyć się programowania poprzez zabawę z zestawami Krypton oraz Lego Education. Podczas składania możesz wcielić się w role konstruktora oraz programisty. Ta sala wyposażona jest także w długopisy i drukarkę 3D.

Sala audiowizualna

Przestrzeń wyposażona jest w profesjonalny sprzęt umożliwiający nagrywanie i przeprowadzenie wywiadów oraz ich montowanie.

CN Cordis stwarza możliwość do samodzielnego przeprowadzenia lekcji ze swoimi uczniami. Nauczyciel może bezpłatnie zwiedzić centrum oraz przeprowadzić zajęcia w salkach edukacyjnych według własnego programu, a nasza kadra udzieli wszelkiej pomocy w zakresie obsługi eksponatów oraz wyposażenia sal edukacyjnych.