SALA KONFERENCYJNA / VR

Przestrzeń przygotowana do prowadzenia prezentacji i oficjalnych spotkań. Na co dzień w tej sali znajduje się Magiczny Dywan oraz zestawy VR pozwalające przenieść się w wirtualną rzeczywistość, gdzie masz możliwość przeżyć niesamowite wrażenia i przygody.

Magiczny Dywan to interaktywne urządzenie dedykowana do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych, które pozwala dzieciom wkroczyć w świat nauki. Praca z interaktywną podłogą wymaga zaangażowania wszystkich zmysłów i mobilizacji fizycznej całego organizmu. Zabawa i nauka z jej wykorzystaniem rozwija u dzieci motorykę dużą, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość oraz szybkość reakcji; oprócz tego uczą logicznego myślenia i orientacji przestrzennej. To świetna forma spędzania czasu, którą docenią również dorośli. Kręgle z babcią, zgadywanki z dziadkiem lub muzyczna rywalizacja z rodzicami na podłodze interaktywnej to atrakcyjna rozrywka, która łączy pokolenia!

Gogle VR to nowoczesne okulary, które przenoszą dziecko w świat nauki i oddziałują bezpośrednio na kilka zmysłów. Nauka w wirtualnej rzeczywistości to zupełnie nowe doznania, które ułatwiają zapamiętywanie i pozwalają doświadczać w niedostępny dotąd sposób.

Z przyczyn zdrowotnych nie zaleca się korzystania z gogli VR przez dzieci poniżej 13 roku życia oraz osób cierpiących na epilepsję.