DZIEŃ SZACHÓW CHIŃSKICH W ŚWIDWINIE 21.10.2023

Lokalni organizatorzy i europejscy sympatycy gry planszowej „Xiangqi” – Szachy Chińskie – mają przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych tą grą na Dzień Szachów Chińskich w Świdwinie.

Wszystkim chętnym zaoferujemy naukę tej gry planszowej, w którą gra wiele milionów ludzi, głównie w Chinach i Wietnamie. Xiangqi są nawet starsze od bardziej popularnych szachów międzynarodowych.

Nauka elementów nie zajmuje dużo czasu. Ponieważ jest tak złożona i skomplikowana jak szachy, wkrótce odkryjesz tę samą przyjemność – i frustrację – podczas grania w tę grę.

Dla tych, którzy już znają tę grę, oferujemy mały turniej, aby sprawdzić swoją siłę. Turniej zostanie zorganizowany na miejscu, gdy stanie się jasne, kto faktycznie weźmie udział w tym wydarzeniu.

Zarówno lekcje, jak i turniej są prowadzone przez uznanych na całym świecie zręcznych graczy, którzy mają duże doświadczenie w nauczaniu tej gry.

Data:
Sobota, 21 października 2023 r.

Miejsce:
Centrum Nauki Cordis
Mieszka I 17A, 78-300 Świdwin, Polska

Rejestracja:
Najpóźniej na miejscu o godzinie 14:00
lub zapisać się na liście rejestracyjnej.
e-mail: rafal.figiel@onet.pl

Dyrektor wydarzenia
Rafał Figiel 

Udostępnij Post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Zobacz Więcej

Już wkrótce wieczór tylko dla dorosłych! 30.11.2023r.

W Strefie SOWA w Świdwinie odbędzie się transmisja wykładu autorytetu w 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐧𝐢𝐞 𝐬𝐳𝐭𝐮𝐜𝐳𝐧𝐞𝐣 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐥𝐢𝐠𝐞𝐧𝐜𝐣𝐢 – 𝐩𝐫𝐨𝐟. 𝐀𝐧𝐝𝐫𝐳𝐞𝐣𝐚 𝐃𝐫𝐚𝐠𝐚𝐧𝐚!Profesor będzie gościem Centrum Nauki Kopernik, dzięki któremu

Informacja

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby jeszcze zobaczyć na żywo wystawę dyń i innych ciekawych warzyw z mojego ogrodu do Centrum Nauki Cordis im. Rudolfa Virchowa w Świdwinie. Wystawa